Wiadomość od Andrew i Jamie

Jamie i ja cieszymy się, że ścieżka twojego życia skrzyżowała się z naszą. Wierzymy, że nie jest to przypadek, ale spotkanie zaplanowane w niebie! Wyjątkowe spotkanie z Bogiem, które miało miejsce ponad 45 lat temu całkowicie zmieniło nasze życie i wierzymy, że Bóg pragnie abyś doświadczył tego, co jest dzisiaj naszym udziałem. Możliwość dzielenia się z tobą prawdą o Jego mocy i łasce traktujemy jako wielki przywilej.

Bóg powołał nas, abyśmy uczyli Ciało Chrystusa prawd Ewangelii ze szczególnym naciskiem na Jego bezwarunkową miłość oraz balans pomiędzy łaską a wiarą. Chcąc być posłusznym temu powołaniu nauczamy na seminariach, w kościołach, w radio i telewizji, uczymy w Charis Bible College oraz tworzymy materiały pomocne w indywidualnej relacji z Panem.
Jeśli potrzebujesz modlitwy, chciałbyś zamówić materiały lub chcesz o coś zapytać, zadzwoń proszę na infolinię. Każdego dnia czekają na ciebie dojrzali, życzliwi ludzie, którzy chcą ci pomóc.

Witamy cię na naszej stronie i modlimy się, aby był to początek bliskiej relacji, która pomoże ci lepiej poznać i zrozumieć naszego kochającego Ojca.

Niech Bóg cię błogosławi

about_ministry_history4