JTM

Autor: Andrew Wommack

Wydawnictwo: CENTRUM CHRZEŚCIJAŃSKIE ŻYCIE SOZO

23.00 zł brutto

Ważne jest, żebyś zrozumiał, co wydarzyło się, gdy przyjąłeś Jezusa jako swojego Zbawiciela. Wiedza ta i zrozumienie sprawią, że Boże Słowo, które zostało zasiane w twoim sercu, nie zostanie wykradzione przez szatana. Zbawienie obejmuje znacznie więcej, niż sobie kiedykolwiek wyobrażałeś.

Przebaczenie grzechu nie jest jedyną rzeczą, którą zawiera twoje zbawienie. Z Bożej perspektywy to dopiero początek – środek prowadzący do końca. Prawdziwym celem jest twoja bliska relacja z Bogiem. Zachęcam cię, żebyś został uczniem i naśladowcą Jezusa. Dowiedz się więcej na temat tego, co odróżnia chrześcijaństwo od wszelkich innych religii, jak Bóg postrzega przeszłe, teraźniejsze i przyszłe grzechy.

Życie obfitym życiem, które zapewnił nam Jezus, jest niemożliwe bez Ducha Świętego. Zanim uczniowie Jezusa przyjęli Ducha Świętego, byli słabi i bojaźliwi. Po przyjęciu Go, każdy z nich stał się „elektrownią” Bożej cudownej mocy i to jest dostępne także dla ciebie. Jeśli wierzysz, że Biblia mówi prawdę, to musisz także wierzyć, że chrzest w Duchu Świętym jest Bożą wolą dla każdego. Andrew utwierdza w tej książce aktualność mówienia językami, mówi o wielu darach, które temu towarzyszą, dzieli się mniej znanymi korzyściami, które z tego wynikają i wyjaśnia, jak zacząć mówić językami.

Książki można kupić osobiście w siedzibie naszego Wydawnictwa:

 Łódź, ul. Gdańska 80,
wtorki, środy i czwartki w godzinach 12.00 – 17.00.

* płatność gotówką

powrót do książek