Autor: Andrew Wommack

Wydawnictwo: CENTRUM CHRZEŚCIJAŃSKIE ŻYCIE SOZO

32.00 zł brutto

          [su_button url=”https://szaron.pl/rozwoj-duchowy/6797-wojna-si%C4%99-sko%C5%84czy%C5%82a-andrew-wommack-9788364716058.html?search_query=andrew+wommack&results=12″ target=”blank” size=”7″]Kup teraz[/su_button]

 

       [su_button url=”http://dobryskarbiec.pl/wojna-sie-skonczyla.html” target=”blank” size=”7″]Kup teraz[/su_button]

 

Wojna się skończyła to książka, która albo cię ucieszy, albo cię rozzłości, ale nie pozostawi cię obojętnym. Używając Bożego Słowa zdemaskuję wiele religijnych nauczań, które uchodzą dzisiaj za „chrześcijańskie” i przedstawię prawdę Ewangelii. Gdziekolwiek głosiłem to przesłanie, wielu ludzi mówiło mi, że choć na początku byli zaszokowani, to kiedy rozmyślali o tych prawdach, byli uwalniani (Ewangelia Jana 8:32).

I poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli. 
Ew. Jana 8:32

Czy trudno ci przyjąć fakt, że Bóg nie jest na ciebie zły ani tobą zasmucony? Czy słyszałeś o tym albo czy przyjąłeś to, że Bóg kocha cię pomimo tego, co robisz czy czego nie robisz? Czy wiesz, że Jego miłość do ciebie nie opiera się na twoich uczynkach? Potrzebne są poważne zmiany w sposobie, w jaki wierzy wielu chrześcijan. Słowo mówi jasno, że jeśli nie widzimy odpowiednich rezultatów to dlatego, że nie wierzymy we właściwy sposób.

Jak człowiek myśli w sercu swoim, taki jest.
Przypowieści Salomona 23:7Rozumiem, że odczuwamy pewien opór, co do zmiany naszego myślenia, ale to właśnie nasz sposób myślenia sprawia, że jesteśmy jacy jesteśmy. Większość chrześcijan, których spotykam, czuje, że jeśli chodzi o sferę otrzymywania od Boga, to da się tu dużo zmienić.To przesłanie może przynieść przełom w twojej relacji z Bogiem, którego tak pragniesz – chcę ci pomóc pojednać się (albo wrócić do pełnej harmonii i przyjaźni) z Bogiem. Dlatego zachęcam cię, abyś nie odrzucał prawd przedstawionych w tej książce tylko dlatego, że brzmią inaczej. Słuchaj Pana i pozwól, żeby On do ciebie mówił. Poczujesz się pobłogosławiony tym, że Wojna się skończyła!
( tekst ze wstępu książki)

 

Książki można kupić osobiście w siedzibie naszego Wydawnictwa:

 Łódź, ul. Gdańska 80,
wtorki, środy i czwartki w godzinach 12.00 – 17.00.

* płatność gotówką