Moc świadectwa

Trudno jest powiedzieć komuś, kto został uzdrowiony, że Bóg nie uzdrawia. Taki ktoś zna już prawdę. To dlatego świadectwa są tak potężne. Wierzę, że jest to jeden
z powodów, dla których Pismo mówi: Ale oni zwyciężyli go przez krew Baranka i przez słowo swego świadectwa (Ks. Objawienia 12:11). To twoje świadectwo sprawi,
że zwyciężysz.

Możesz powiedzieć: „Ja nie mam jeszcze świadectwa”. Cóż, słowo „jeszcze” jest tutaj kluczem. Jeżeli wszystko co masz, to obecna próba, to i tak możesz przyjąć moc świadectwa przez kogoś innego. Wydałem sześć części „Podróży do uzdrowienia” („Healing Journeys”), które w dokładny sposób opisują jak ludzie, tacy jak ty, przyjęli swoje uzdrowienie.Ich historie są inspirujące! Wierzę, że naprawdę skorzystasz z obejrzenia ich wiary w działaniu (List do Rzymian 1:12). Poniżej znajdują się trzy z historii, które znajdziesz na płytach DVD.

Wiara, nie uczynki

Mike Hoesch nie zwracał dużej uwagi na niewielkie pieczenie na swojej klatce piersiowej. Zaczęło się od drobnej dokuczliwości – swędzenia, które nie chciało odejść. Ale po roku postanowił to sprawdzić. Dowiedział się, że jest to złośliwy nowotwór skóry. Natychmiast chwycił go duch strachu, ale w głębi siebie wiedział, że Bóg może go uzdrowić. Zwrócił się do Słowa Bożego w poszukiwaniu rzeczy, które mógłby zrobić, żeby Bóg a działał na jego korzyść. Ale nie polepszało mu się, było coraz gorzej. „Przez kolejne pięć lat guz trzymał się mnie i wysysał ze mnie życie”, dzieli się Mark, „Bardzo słabłem”.

Mike był w miejscu, w którym porzucił nadzieję, kiedy przyjaciel przyniósł mu nauczanie Andrew – Już to masz!. To przesłanie rezonowało w jego duchu. Wtedy, pewnego dnia Mike trafił
na Ewangelię Mateusza 21:22, gdzie jest napisane: I wszystko, o cokolwiek poprosicie w modlitwie, wierząc, otrzymacie.

Znał ten werset, ale w tamtym momencie przeczytał go od tyłu: Jeśli otrzymałeś, uwierzyłeś. To było dla niego objawienie.

„Bóg starał się ze mną podzielić tym, że kiedy Jezus poszedł na krzyż, nabył moje uzdrowienie”, mówi Mike. „Nie było niczego innego, co musiałbym zrobić, jak tylko uwierzyć i przyjąć”. Kiedy Mike przyjął objawienie uzdrowienia, nikt nie był w stanie go od tego odwieźć: „Po jakimś miesiącu zauważyłem, że guz zmalał. Nie byłem zaskoczony, ponieważ wiedziałem, że byłem uzdrowiony. W ciągu sześciu miesięcy guz zniknął zupełnie”.

Wierząc w Słowo Boże ponad ludzkim

Trina Porter nie wiedziała, że nauczania Andrew przygotowują ją do próby na-śmierć-i-życie. Jej mąż, Alistair, miał straszny wypadek – spadł z dachu,
w wyniku czego zapadł w śpiączkę. Był niezdolny do modlenia się o samego siebie, niezdolny do tego, by wierzyć w swoje uzdrowienie, to od niej należało przyjęcie cudu za męża.

Trina natychmiast szukała Boga w modlitwie. „Bóg po prostu powiedział mi: ‘On wydobrzeje’”, mówiła. Boża odpowiedź uspokoiła jej umysł, ale potem pojechała do szpitala. „Jego głowa była tak spuchnięta i zniekształcona, że był prawie nierozpoznawalny”, Trina wspomina.

Lekarze powiedzieli jej, że upadek powinien zabić jej męża na miejscu. Po cichu prowadziła rozmowę z Bogiem. „Powiedziałam Bogu: Powiedziałeś, że będzie z nim dobrze. Bóg bardzo wyraźnie mi odpowiedział: I nie zmieniłem Swojego zdania”. Potem Trina odważnie powiedziała do lekarza: „Idź, a ja ci obiecuję, że to będzie najlepszy zabieg, jaki kiedykolwiek wykonałeś”.

To była długa noc i dla chirurgów, i dla Porterów. Trina pamięta to tak: „Chirurg podszedł do drzwi… Miał na sobie zielony fartuch i niewielką maskę dookoła szyi. Uśmiechnął się tylko, a ja powiedziałam do niego: Najlepszy zabieg jaki kiedykolwiek wykonałeś?, a on odpowiedział: Tak”. Nie znaleziono żadnego trwałego uszkodzenia mózgu, a już trzy tygodnie po wypadku Al był gotowy do wyjścia ze szpitala!

Będzie z nią dobrze

Bóg naprawdę chce, żebyś był zdrowy. Ale czasami żeby być zdrowym musisz chcieć wyglądać na szalonego. Coś takiego stało się, kiedy Bud Boop ośmielił się zakwestionować zdanie lekarza, który powiedział mu, że jego żona Gina miała tętniaka mózgu w piątym stadium.

„Neurolog wszedł, zbadał ją i powiedział mi: Kiedy już zrobimy mały otwór w jej głowie, aby zmniejszyć ciśnienie w tętniaku, istnieje 10% szans, że ona to przeżyje. Jeśli to przeżyje, nie wyjdzie z sali operacyjnej następnego ranka”, wspomina Bud. „Ja powiedziałem: Wiesz, to są wielkie fakty, ale Jezus Chrystus uzdrowił ją 2 000 lat temu. Będzie z nią dobrze”.

Bud pamiętał o tym, co powiedział Andrew w jednym ze swoich nauczań – to jak zaczynasz bitwę, zwykle oznacza jak ją skończysz. Po operacji i spędzeniu sześciu wyczerpujących tygodni w szpitalu, Bud zabrał Ginę do domu , zrobił coś, co według lekarzy było niemożliwe. Ale z Bogiem wszystko jest możliwe!

Moc świadectwa jest prawdziwa! Kiedy doświadczasz wiary kogoś innego, mówię ci, to jest zaraźliwe. Te historie są tylko wierzchołkiem góry lodowej. Możesz obejrzeć te historie
i wiele innych w całości w Podróżach do uzdrowienia (Healing Journeys), w sześciu częściach na płytach DVD, które oferuję jako część pakietu Bóg chce, żebyś był zdrowy.

Pakiet Bóg chce, żebyś był zdrowy zawiera sześć płyt DVD Podróży do uzdrowienia, USB z ponad trzydziestoma ośmioma godzinami mojego nauczania o uzdrowieniu, broszurę Wprowadzenie do Bóg chce, żebyś był zdrowy, serię nauczań Bóg chce, żebyś był zdrowy na płycie CD, książkę i podręcznik. Wartość tych materiałów to ponad $300, ale możesz je otrzyma w pakiecie za $150 (oferta dostępna w języku angielskim). Aby złożyć zamówienie zadzwoń pod numer: 719-635-1111, odwiedź naszą stronę: www.awmi.net lub wypełni załączony formularz i odeślij go do nas.

Bez ciebie nie moglibyśmy robić tego, do czego powołał nas Pan. Dziękujemy ci, że dołączyłeś do mnie i Jamie. Jesteś błogosławieństwem!

Kochamy cię,

Andrew & Jamie