Darowizna / Partnerstwo

Zostań naszym partnerem!

Partner to osoba, która wspiera nas systematycznie każdego miesiąca zadeklarowaną wcześniej kwotą. Dzięki Partnerstwu możemy z wyprzedzeniem planować nasze działania i systematycznie je realizować. To właśnie dzięki Partnerom prawda Ewangelii może dotrzeć dalej i głębiej niż kiedykolwiek wcześniej. Wypełnij formularz.

Zostań naszym darczyńcą

wpłać darowiznę przez PayU
Partnerstwo oznacza regularnie wpłacaną określoną kwotę. Dziękujemy!
Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem serwisu internetowego jest Centrum Chrześcijańskie „Życie Sozo. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@zyciesozo.com lub tel.: 48 280 78 67
PAYU_LOGO_50
Darowizna

Zostań naszym darczyńcą

Przyjaciele

Partner to osoba, która wspiera nas systematycznie każdego miesiąca zadeklarowaną wcześniej kwotą. Dzięki Partnerstwu możemy z wyprzedzeniem planować nasze działania i systematycznie je realizować. To właśnie dzięki Partnerom prawda Ewangelii może dotrzeć dalej i głębiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Wierzymy, że nie pozostaniesz obojętny i twoim pragnieniem, podobnie jak naszym, jest przekazać dalej dobrą nowinę o Jezusie Chrystusie, Zbawicielu, który zmienił wszystko.

Zostań naszym partnerem!

Przyłącz się do nas jako Partner!

Czy pamiętasz moment, w którym po raz pierwszy usłyszałeś nauczanie Andrew Wommacka? Czy przypominasz sobie, w jaki sposób przesłanie o Bożej miłości i łasce zmieniło twoje życie i twoją relację z Bogiem? Jeśli zareagowałeś podobnie jak my, szukałeś kolejnych nauczań Andrew, które odkryły przed tobą prawdę Ewangelii, a ta prawda zmieniła twoje dotychczasowe myślenie na temat Boga i pozwoliła poczuć radość z relacji z Nim.

Naszym celem jest, aby udostępnić jak największą ilość nauczań Andrew Wommacka w języku polskim. Wierzymy, że przesłanie miłości, dobroci i łaski Boga, które głosi Andrew, zmienia ludzi i ich życie oraz prowadzi do osobistego spotkania z Panem.

Jeśli chciałbyś pomóc nam i być współuczestnikiem w dążeniu do udostępnienia jak największej ilości nauczań Andrew Wommacka w języku polskim, przyłącz się do nas jako nasz Partner.

Partnerzy łaski

Zapisz się na newsletter

Potwierdzam, że zapoznałem się z polityką prywatności serwisu internetowego.

Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Usługodawcę Centrum Chrześcijańskie "Życie Sozo", ul. Gdańska 80, 90-613 Łódź w celu marketingowym. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Mam prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, us unięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych na zasadach zawartych w polityce prywatności serwisu internetowego. Dane osobowe w serwisie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z polityką przed wyrażeniem zgody”