Darowizna / Partnerstwo

Zostań naszym partnerem!

Jeśli chciałbyś pomóc nam i być współuczestnikiem w dążeniu do udostępnienia jak największej ilości nauczań Andrew Wommacka w języku polskim, przyłącz się do nas jako nasz Partner. Wypełnij formularz.

Zostań naszym darczyńcą

wpłać darowiznę

Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem serwisu internetowego jest Centrum Chrześcijańskie „Życie Sozo. Dane są lub mogą być przetwarzane w celach oraz na podstawach wskazanych szczegółowo w polityce prywatności (np. realizacja umowy, marketing bezpośredni). Polityka prywatności zawiera pełną informację na temat przetwarzania danych przez administratora wraz z prawami przysługującymi osobie, której dane dotyczą. Szybki kontakt z administratorem: info@zyciesozo.com lub tel.: 48 280 78 67
logo-payu
Darowizna

Możesz złożyć darowiznę wpłacając na konto bankowe:

Właścicielem konta jest Centrum Chrześcijańskie “Życie Sozo”,
ul. Gdańska 80, 90-001 Łódź

Andrew Wommack Ministries Polska:
mBank 24 1140 2004 0000 3402 7611 0720

Tytuł przelewu: darowizna na cele rozwoju kultu religijnego

Przyjaciele

Partner to osoba, która wspiera nas systematycznie każdego miesiąca zadeklarowaną wcześniej kwotą. Dzięki Partnerstwu możemy z wyprzedzeniem planować nasze działania i systematycznie je realizować. To właśnie dzięki Partnerom prawda Ewangelii może dotrzeć dalej i głębiej niż kiedykolwiek wcześniej.

Wierzymy, że nie pozostaniesz obojętny i twoim pragnieniem, podobnie jak naszym, jest przekazać dalej dobrą nowinę o Jezusie Chrystusie, Zbawicielu, który zmienił wszystko.

Zostań naszym partnerem!

Przyłącz się do nas jako Partner!

Czy pamiętasz moment, w którym po raz pierwszy usłyszałeś nauczanie Andrew Wommacka? Czy przypominasz sobie, w jaki sposób przesłanie o Bożej miłości i łasce zmieniło twoje życie i twoją relację z Bogiem? Jeśli zareagowałeś podobnie jak my, szukałeś kolejnych nauczań Andrew, które odkryły przed tobą prawdę Ewangelii, a ta prawda zmieniła twoje dotychczasowe myślenie na temat Boga i pozwoliła poczuć radość z relacji z Nim.

Naszym celem jest, aby udostępnić jak największą ilość nauczań Andrew Wommacka w języku polskim. Wierzymy, że przesłanie miłości, dobroci i łaski Boga, które głosi Andrew, zmienia ludzi i ich życie oraz prowadzi do osobistego spotkania z Panem.

Jeśli chciałbyś pomóc nam i być współuczestnikiem w dążeniu do udostępnienia jak największej ilości nauczań Andrew Wommacka w języku polskim, przyłącz się do nas jako nasz Partner.

Partnerzy łaski